Piano Invest

Piano Invest jest firmą deweloperską, specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym, zarówno wielorodzinnym, jak i jednorodzinnym.

Naszą misją jest tworzenie miejsc zamieszkania, odpowiadających potrzebom naszych Klientów. Miejsc, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Realizowane przez nas projekty projektujemy tak, by zawsze stanowiły wartość dodaną w swoim otoczeniu. Dlatego każdy projekt stanowi efekt współpracy sprawdzonych specjalistów, dokładających wszelkich starań, aby na każdym etapie inwestycji spełnione zostały najwyższe standardy.

Wiemy jak projektować przestrzeń do życia. Nasze realizacje harmonijnie wpisują się w krajobraz. Wyróżniają nas nie tylko nowoczesne i trwałe rozwiązania architektoniczne, ale także dbałość o urządzenie przestrzeni wspólnej – zielonej, kameralnej, przyjaznej użytkownikom niezależnie od wieku, zawsze wpisującej się w charakter miejsca inwestycji.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na znajomość najnowocześniejszych technologii i umiejętność współpracy z wymagającymi klientami, czego efektem jest szereg udanych inwestycji.

Nad procesem deweloperskim czuwa sztab sprawdzonych specjalistów, począwszy od analizy potencjalnych lokalizacji, przez opracowanie koncepcji, projekt inwestycji, pozyskanie nieruchomości oraz niezbędnych pozwoleń, wreszcie wykonawstwo i sprzedaż. Tym, co nas wyróżnia, jest pasja i profesjonalizm. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są liczne certyfikaty i referencje klientów.

Piano Invest to idealnie zgrany zespół doświadczonych specjalistów, wysoko wykwalifikowanej kadry, która swoje kompetencje zdobywała podczas realizacji licznych inwestycji na trenie całego kraju. To zespół ludzi budujących z zaangażowaniem i z pasją, dla których każdy kolejny projekt jest tym najważniejszym. Cechuje nas innowacyjność, kompleksowe rozwiązania, zaangażowanie, pracowitość i energia oraz nieustanne dążenie do podnoszenia standardów oferowanych usług.

Piano Invest to harmonijnie zaprojektowana przestrzeń do życia.